1
1999-1998 synt. (14-15v) -50kg Final
Walkover
Miko Toivonen Takado
Aarne Kivelä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
2
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Quarter-final
Armbar
vilho koski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mika Nieminen Heracles
3
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Quarter-final
DQ
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
Aleksi Mielty Tapanilan Erä
4
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Quarter-final
Armbar
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Tiia Kuosa Tampereen Jujutsukoulu
5
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Quarter-final
Choke
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Niko Heinonen Salon kick-boxing club
6
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg 16th-final
Bow and Arrow
jere lappalainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Elina Friman Jyväskylän Fight Club
7
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg 16th-final
Armbar
Jan Matinniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
8
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg 16th-final
Collar Choke
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Samuli Marila Porin Kamppailu-urheilukeskus
9
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg 16th-final
Triangle
Väinö Rauhala Action Sport Center
matti vepsä Heracles
10
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg 16th-final
Armbar
eetu sopanen GB Gym
Tobias Olenius Polar Jiu Jitsu Team
11
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg 16th-final
Triangle
Samuel Laakko Helsingin Ju-jutsuklubi
Eliel Walden GB Gym
12
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg 16th-final
Armbar
Anni Friman Jyväskylän Fight Club
Tatu Karlsson Takado
13
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg 16th-final
RNC
Jim Hagström Takado
Ville Sirviö MMA Vantaa
14
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg 16th-final
Choke
Teemu Jääskeläinen Heracles
Erica Kuvaja Lohjan Kamppailukeskus
15
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg 16th-final
Points
Aleksi Lukkarinen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Juho Hermunen Jyväskylän Fight Club
16
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg 16th-final
Points
Daniel Hägg Jyväskylän Fight Club
jan eeken Heracles
17
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg 16th-final
Points
Simo Penttilä Lahden Gentai
alex roos Loop Jiu-Jitsu
18
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg 16th-final
Collar Choke
Topias Malkamäki Takado
Juho Larjanne Holjutai
19
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg 16th-final
Guillotine
Mikael Kuntu Takado
Tuure Hakala RNC Sport Club
20
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg 16th-final
Points
Chia Palkonen Dragon Jiu-Jitsu Dojo
Niilo Keränen Lohjan Kamppailukeskus
21
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Semi-final
Armbar
Mika Nieminen Heracles
Aleksi Mielty Tapanilan Erä
22
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Semi-final
Points
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Eppu Riihelä Lahden Gentai
23
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Armbar
jere lappalainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
24
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Points
Tommi Tuomi Heracles
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
25
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Collar Choke
Artturi Linna GB Gym
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
26
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Armbar
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
matti vepsä Heracles
27
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg Quarter-final
Points
Riku Lahdenperä Loop Jiu-Jitsu
Tobias Olenius Polar Jiu Jitsu Team
28
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg Quarter-final
Triangle
Axel Weide GB Gym
Eero Pukkila Gracie Barra Kouvola
29
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg Quarter-final
Points
Petri Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
Eliel Walden GB Gym
30
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg Quarter-final
Points
Matias Huotari GB Gym
Anni Friman Jyväskylän Fight Club
31
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Quarter-final
Choke
Jim Hagström Takado
Teemu Jääskeläinen Heracles
32
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Quarter-final
Points
Aleksi Lukkarinen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Daniel Hägg Jyväskylän Fight Club
33
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Quarter-final
Armbar
Simo Penttilä Lahden Gentai
Juho Larjanne Holjutai
34
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Quarter-final
Points
Tuure Hakala RNC Sport Club
Niilo Keränen Lohjan Kamppailukeskus
35
1999-1998 synt. (14-15v) -58.5kg Final
Points
Mika Nieminen Heracles
Eppu Riihelä Lahden Gentai
36
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Quarter-final
Armbar
Sini Salojärvi Jyväskylän Fight Club
julius selin Heracles
37
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Semi-final
Armbar
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
38
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Semi-final
Triangle
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
matti vepsä Heracles
39
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg Semi-final
Triangle
Riku Lahdenperä Loop Jiu-Jitsu
Eero Pukkila Gracie Barra Kouvola
40
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg Semi-final
Triangle
Eliel Walden GB Gym
Matias Huotari GB Gym
41
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Semi-final
Points
Jim Hagström Takado
Aleksi Lukkarinen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
42
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Semi-final
Collar Choke
Simo Penttilä Lahden Gentai
Tuure Hakala RNC Sport Club
43
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Semi-final
Points
Aaron Gerdt Takado
julius selin Heracles
44
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Semi-final
Points
Martin Lietzèn Heracles
Jami Merenmies Forssan Kamppailijat
45
1999-1998 synt. (14-15v) +58.5kg Final
DQ
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
matti vepsä Heracles
46
1997-1996 synt. (16-17v) -64kg Final
Points
Riku Lahdenperä Loop Jiu-Jitsu
Eliel Walden GB Gym
47
1997-1996 synt. (16-17v) -74kg Final
Triangle
Jim Hagström Takado
Simo Penttilä Lahden Gentai
48
1997-1996 synt. (16-17v) +74kg Final
Points
julius selin Heracles
Martin Lietzèn Heracles