1
2012 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Erika Leibonen Orion's Belt
Ilja Sanaia Orion's Belt
2
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Saveli Guiavganen Orion's Belt
Olavi Saarikivi Barreto Helsinki
3
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Melissa Rytöhonka GB Gym
Victor Lebedev Sambo Hokuto BJJ
4
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Walkover
Timo Peniiainen Orion's Belt
Onni Puhakainen Heracles
5
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Kalle Kautonen MMA Imatra
Kevin Cajander GB Gym
6
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Amelia Aminova Orion's Belt
Dario Mikel Helsingin Itsepuolustuskoulu
7
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Walkover
Max Mustonen MMA Imatra
Kaarlo Mutanen Barreto Helsinki
8
2012 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
robert kärkinen MMA Imatra
9
2011-2010 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Artem Kosarev Orion's Belt
Benjamin Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
10
2011-2010 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Lilia Luukkonen GB Gym
Tuomas Ylitalo Tampereen Jujutsukoulu
11
2011-2010 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Samuel Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Miron Niemenmaa Orion's Belt
12
2011-2010 synt. -25 kg Quarter-final
Walkover
Aleksey Poroshin AURORA JIU JITSU
Anton Hanski MMA Imatra
13
2012 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Ernest Pihlak Orion's Belt
Ilja Sanaia Orion's Belt
14
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Bianca Popov GB Gym
Saveli Guiavganen Orion's Belt
15
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Timur Aminov Orion's Belt
Vera Hilden Hangon Hyrskyt
16
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Devid Sanaia Orion's Belt
Victor Lebedev Sambo Hokuto BJJ
17
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Miron Misjutin Orion's Belt
Julius Vesala MMA Imatra
18
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Onni Puhakainen Heracles
Kalle Kautonen MMA Imatra
19
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Dario Mikel Helsingin Itsepuolustuskoulu
Kaarlo Mutanen Barreto Helsinki
20
2011-2010 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Aleksej Kireev Orion's Belt
Niilo Kopsa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
21
2011-2010 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Ilja Törmälehto Takado
Matias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
22
2011-2010 synt. -30 kg 32nd-final
Walkover
Felix Niemi Gracie Barra Kouvola
Phillip Misjutin Orion's Belt
23
2011-2010 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Miika Lahti Oulun Kamppailuklubi
Isabel Popov GB Gym
24
2011-2010 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Roope Mutanen Barreto Helsinki
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
25
2011-2010 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Aron Luoma Barreto Helsinki
Ervin Leibonen Orion's Belt
26
2011-2010 synt. -30 kg 32nd-final
Judges Decision
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jesse Koponen Crest - Professional Fighting Center
27
2011-2010 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Alexander Malikov Orion's Belt
Helmer Riihelä Heracles
28
2012 synt. ja nuoremmat -20 kg Final
Points
Erika Leibonen Orion's Belt
Ernest Pihlak Orion's Belt
29
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Saveli Guiavganen Orion's Belt
Vera Hilden Hangon Hyrskyt
30
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Devid Sanaia Orion's Belt
Julius Vesala MMA Imatra
31
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Onni Puhakainen Heracles
Kaarlo Mutanen Barreto Helsinki
32
2012 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Kalle Kautonen MMA Imatra
Dario Mikel Helsingin Itsepuolustuskoulu
33
2011-2010 synt. -25 kg Semi-final
Walkover
Benjamin Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Ylitalo Tampereen Jujutsukoulu
34
2011-2010 synt. -25 kg Semi-final
Points
Miron Niemenmaa Orion's Belt
Anton Hanski MMA Imatra
35
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
Niilo Kopsa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
36
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Edvin Grönvall Helsingin Itsepuolustuskoulu
Ilja Törmälehto Takado
37
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Amelia Hanski MMA Imatra
Phillip Misjutin Orion's Belt
38
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Miika Lahti Oulun Kamppailuklubi
39
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Christian Alejandro Wennerholm Orion's Belt
Roope Mutanen Barreto Helsinki
40
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Eemeli Matilainen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Aron Luoma Barreto Helsinki
41
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aimo Hallivuori Barreto Helsinki
Jesse Koponen Crest - Professional Fighting Center
42
2011-2010 synt. -30 kg 16th-final
Points
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
Helmer Riihelä Heracles
43
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Saveli Guiavganen Orion's Belt
Julius Vesala MMA Imatra
44
2012 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Vera Hilden Hangon Hyrskyt
Devid Sanaia Orion's Belt
45
2011-2010 synt. -25 kg Bronze Fight
Walkover
Tuomas Ylitalo Tampereen Jujutsukoulu
Anton Hanski MMA Imatra
46
2011-2010 synt. -25 kg Final
Points
Benjamin Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
Miron Niemenmaa Orion's Belt
47
2011-2010 synt. -35 kg 16th-final
Points
Eemil Mäkelä Crest - Professional Fighting Center
Thiago Mikel Helsingin Itsepuolustuskoulu
48
2011-2010 synt. -35 kg 16th-final
Points
Nadya Yurchenko AURORA JIU JITSU
Santeri Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
49
2011-2010 synt. -35 kg 16th-final
Points
Vladislav Guiavganen Orion's Belt
Eelis Laasonen Barreto Helsinki
50
2011-2010 synt. -35 kg 16th-final
Points
Melinna Keckman Barreto Helsinki
Eeli Salminen Heracles
51
2011-2010 synt. -35 kg 16th-final
Points
Tommi Kuosmanen Barreto Helsinki
Mattias Neuvonen Orion's Belt
52
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Judges Decision
Niilo Kopsa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ilja Törmälehto Takado
53
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Amelia Hanski MMA Imatra
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
54
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Judges Decision
Roope Mutanen Barreto Helsinki
Eemeli Matilainen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
55
2011-2010 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Jesse Koponen Crest - Professional Fighting Center
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
56
2011-2010 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Daniil Pribõlovski Orion's Belt
Jonah Denholm GB Gym
57
2011-2010 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Aapo Saarivirta Gracie Barra Kouvola
Veikko Kiili Barreto Helsinki
58
2011-2010 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Ahti Tuomainen Helsingin Itsepuolustuskoulu
Rasmus Hukka MMA Imatra
59
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Jason Sutt Barreto Helsinki
Thiago Mikel Helsingin Itsepuolustuskoulu
60
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Santeri Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vladislav Guiavganen Orion's Belt
61
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Enzo Väisänen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Melinna Keckman Barreto Helsinki
62
2011-2010 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Mattias Neuvonen Orion's Belt
63
2007-2006 synt. Tytöt 16th-final
Triangle
Tessa Salminen Finnfighters Gym
Emma Moilanen MMA Imatra
64
2007-2006 synt. Tytöt 16th-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tyyne Manninen Helsingin Itsepuolustuskoulu
65
2011-2010 synt. -30 kg Semi-final
Points
Ilja Törmälehto Takado
Amelia Hanski MMA Imatra
66
2011-2010 synt. -30 kg Semi-final
Points
Roope Mutanen Barreto Helsinki
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
67
2011-2010 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Atro Juneja Takado
Daniil Pribõlovski Orion's Belt
68
2011-2010 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Veikko Kiili Barreto Helsinki
Rasmus Hukka MMA Imatra
69
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Janette Nurminen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
70
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
71
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
72
2011-2010 synt. -35 kg Semi-final
Points
Thiago Mikel Helsingin Itsepuolustuskoulu
Santeri Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
73
2011-2010 synt. -35 kg Semi-final
Points
Melinna Keckman Barreto Helsinki
Mattias Neuvonen Orion's Belt
74
2007-2006 synt. Tytöt Quarter-final
Armbar
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Emma Moilanen MMA Imatra
75
2007-2006 synt. Tytöt Quarter-final
Armbar
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Sara Määttänen Helsingin Itsepuolustuskoulu
76
2007-2006 synt. Tytöt Quarter-final
Collar Choke
Ronja Nurmesniemi Polar Jiu Jitsu Team
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
77
2007-2006 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
Iida Suvanto MMA Imatra
78
2011-2010 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Amelia Hanski MMA Imatra
Roope Mutanen Barreto Helsinki
79
2011-2010 synt. -30 kg Final
Points
Ilja Törmälehto Takado
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
80
2011-2010 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Daniil Pribõlovski Orion's Belt
Rasmus Hukka MMA Imatra
81
2011-2010 synt. 35+ kg Final
Points
Atro Juneja Takado
Veikko Kiili Barreto Helsinki
82
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
83
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Armbar
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
84
2011-2010 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Santeri Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Melinna Keckman Barreto Helsinki
85
2011-2010 synt. -35 kg Final
Points
Thiago Mikel Helsingin Itsepuolustuskoulu
Mattias Neuvonen Orion's Belt
86
2007-2006 synt. Tytöt Semi-final
Triangle
Emma Moilanen MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
87
2007-2006 synt. Tytöt Semi-final
Points
Ronja Nurmesniemi Polar Jiu Jitsu Team
Iida Suvanto MMA Imatra
88
2009-2008 synt. -30kg 16th-final
Walkover
Veeti Vähätiitto Ahjo Training Center
Pete Veijalainen Helsingin Itsepuolustuskoulu
89
2009-2008 synt. -30kg 16th-final
Points
Arseni Pribõlovski Orion's Belt
Juuso Leppinen Heracles
90
2009-2008 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Kaapo Hakala Finnfighters Gym
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
91
2009-2008 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Riikka Nieminen Gracie Barra Kouvola
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
92
2009-2008 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
Eelis Lehtonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
93
2009-2008 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Nooa Ekroth Polar Jiu Jitsu Team
Pinja Määttänen Helsingin Itsepuolustuskoulu
94
2009-2008 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Alyna Malone Orion's Belt
95
2009-2008 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Lotta Luukkonen GB Gym
Samuel Säde Tampereen Jujutsukoulu
96
2009-2008 synt. -40 kg 32nd-final
Walkover
Oliver Rautiala Takado
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
97
2009-2008 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Iivo Salminen Heracles
98
2009-2008 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Antti Multanen Gracie Barra Kouvola
99
2009-2008 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Niko Kiviranta Polar Jiu Jitsu Team
100
2009-2008 synt. -40 kg 32nd-final
Walkover
Lev Alexandrov Orion's Belt
Mika Aurala MMA Imatra
101
2007-2006 synt. Tytöt Bronze Fight
Armbar
Emma Moilanen MMA Imatra
Ronja Nurmesniemi Polar Jiu Jitsu Team
102
2007-2006 synt. Tytöt Final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Iida Suvanto MMA Imatra
103
2005-2004 synt. Tytöt Bronze Fight
RNC
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
104
2005-2004 synt. Tytöt Final
Americana
Maiju Aurala MMA Imatra
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
105
2009-2008 synt. -30kg Quarter-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Veeti Vähätiitto Ahjo Training Center
106
2009-2008 synt. -30kg Quarter-final
Points
Tuukka Kauppinen GB Gym
Sisu Hannula Barreto Jiu-Jitsu Lahti
107
2009-2008 synt. -30kg Quarter-final
Points
Maksim Bataev AURORA JIU JITSU
Juuso Leppinen Heracles
108
2009-2008 synt. -30kg Quarter-final
Points
Joel Rajala Barreto Helsinki
Eemi Kuivalainen Polar Jiu Jitsu Team
109
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
110
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Oscar Ståhle Helsingin Itsepuolustuskoulu
Aleksi Nurminen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
111
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Pyry Palokangas Helsingin Itsepuolustuskoulu
William Lönnqvist GB Gym
112
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
Artem Morozov Sambo Hokuto BJJ
113
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
andrei kolzhanov Orion's Belt
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
114
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Samu Laasonen Barreto Helsinki
Vertti Salminen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
115
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Hugo Alve Helsingin Itsepuolustuskoulu
Joona Sairanen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
116
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
Kaisa Pulkkinen Finnfighters Gym
117
2009-2008 synt. -30kg Semi-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Tuukka Kauppinen GB Gym
118
2009-2008 synt. -30kg Semi-final
Points
Maksim Bataev AURORA JIU JITSU
Joel Rajala Barreto Helsinki
119
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Walkover
Niilo Landén Proeliator Jiu-Jitsu
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
120
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Points
Pinja Määttänen Helsingin Itsepuolustuskoulu
Alpo Ketola MMA Imatra
121
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Points
Veikko Lavonen Gracie Barra Kouvola
Lotta Luukkonen GB Gym
122
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
123
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Points
Ilja Korneev Sambo Hokuto BJJ
Onni Heilimö Finnfighters Gym
124
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Points
Kirill Tsygankov AURORA JIU JITSU
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
125
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Points
Iivari Törmälehto Takado
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
126
2009-2008 synt. -40 kg 16th-final
Walkover
James Hell Sisu Gym
Lev Alexandrov Orion's Belt
127
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Aleksi Nurminen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
128
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Pyry Palokangas Helsingin Itsepuolustuskoulu
Artem Morozov Sambo Hokuto BJJ
129
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
andrei kolzhanov Orion's Belt
Vertti Salminen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
130
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joona Sairanen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
131
2009-2008 synt. -30kg Bronze Fight
Points
Tuukka Kauppinen GB Gym
Joel Rajala Barreto Helsinki
132
2009-2008 synt. -30kg Final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Maksim Bataev AURORA JIU JITSU
133
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
Alpo Ketola MMA Imatra
134
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Veikko Lavonen Gracie Barra Kouvola
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
135
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Kirill Tsygankov AURORA JIU JITSU
136
2009-2008 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Iivari Törmälehto Takado
Lev Alexandrov Orion's Belt
137
2009-2008 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Daniel Isar Sambo Hokuto BJJ
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
138
2009-2008 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Otto Turunen Ahjo Training Center
139
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Artem Morozov Sambo Hokuto BJJ
140
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Vertti Salminen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
141
2009-2008 synt. +45 kg 16th-final
Points
Karri Kalske Finnfighters Gym
Viivi Lindström Helsingin Itsepuolustuskoulu
142
2009-2008 synt. +45 kg 16th-final
Points
Leo Tuomainen Helsingin Itsepuolustuskoulu
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
143
2007-2006 synt. -36kg Semi-final
Walkover
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
144
2007-2006 synt. -36kg Semi-final
Americana
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
fedor kolzhanov Orion's Belt
145
2009-2008 synt. -40 kg Semi-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
146
2009-2008 synt. -40 kg Semi-final
Points
Kirill Tsygankov AURORA JIU JITSU
Lev Alexandrov Orion's Belt
147
2009-2008 synt. -45 kg Semi-final
Points
Osku Sikk Gracie Barra Kouvola
Daniel Isar Sambo Hokuto BJJ
148
2009-2008 synt. -45 kg Semi-final
Points
Sanni Karjalainen Fight For Fun
Tomi Nousiainen MMA Imatra
149
2007-2006 synt. -41 kg 16th-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
150
2007-2006 synt. -41 kg 16th-final
Lock
Peppi Reiman Gracie Barra Kouvola
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
151
2007-2006 synt. -41 kg 16th-final
Choke
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Riku Laakso Forssan Kamppailijat
152
2007-2006 synt. -41 kg 16th-final
Points
Tyyne Manninen Helsingin Itsepuolustuskoulu
Rasmus Rintee MMA Imatra
153
2009-2008 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Vertti Salminen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
154
2009-2008 synt. -35 kg Final
Points
Artem Morozov Sambo Hokuto BJJ
Aleksandr Serbinov AURORA JIU JITSU
155
2009-2008 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Ukko Petäjä Barreto Helsinki
Karri Kalske Finnfighters Gym
156
2009-2008 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Oliver Aho Barreto Helsinki
German Gildemann Orion's Belt
157
2009-2008 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Kiet Uljonen Heracles
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
158
2009-2008 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Väinö Saarikivi Barreto Helsinki
Jan Kauppinen GB Gym
159
2009-2008 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Lev Alexandrov Orion's Belt
160
2009-2008 synt. -40 kg Final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Kirill Tsygankov AURORA JIU JITSU
161
2009-2008 synt. -45 kg Bronze Fight
Walkover
Osku Sikk Gracie Barra Kouvola
Sanni Karjalainen Fight For Fun
162
2009-2008 synt. -45 kg Final
Points
Daniel Isar Sambo Hokuto BJJ
Tomi Nousiainen MMA Imatra
163
2007-2006 synt. -36kg Bronze Fight
Walkover
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
fedor kolzhanov Orion's Belt
164
2007-2006 synt. -36kg Final
Collar Choke
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
165
2007-2006 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Elias Riihelä Heracles
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
166
2007-2006 synt. -41 kg Quarter-final
Americana
Eeli Lähderinne Action Sport Center
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
167
2007-2006 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Muhammed Mumin Barreto Helsinki
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
168
2007-2006 synt. -41 kg Quarter-final
Judges Decision
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rasmus Rintee MMA Imatra
169
2009-2008 synt. +45 kg Semi-final
Points
Karri Kalske Finnfighters Gym
German Gildemann Orion's Belt
170
2009-2008 synt. +45 kg Semi-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Väinö Saarikivi Barreto Helsinki
171
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Points
Vitalii Mikkonen Orion's Belt
Rasmus Jalonen Vantaan Kamppailukeskus
172
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Choke
Emma Moilanen MMA Imatra
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
173
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Points
Sara Määttänen Helsingin Itsepuolustuskoulu
Samu Hyvönen Gracie Barra Kouvola
174
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Collar Choke
Tessa Salminen Finnfighters Gym
Juho Kortesuo Action Sport Center
175
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Collar Choke
Edvin Pihlak Orion's Belt
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
176
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Points
Veles Lönnqvist GB Gym
Riku Hautala RNC Sport Club
177
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Points
Eetu Soikkeli Action Sport Center
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
178
2007-2006 synt. -47 kg 16th-final
Walkover
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
179
2007-2006 synt. -41 kg Semi-final
Points
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
180
2007-2006 synt. -41 kg Semi-final
Points
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
181
2009-2008 synt. +45 kg Bronze Fight
Walkover
Karri Kalske Finnfighters Gym
Väinö Saarikivi Barreto Helsinki
182
2009-2008 synt. +45 kg Final
Injury
German Gildemann Orion's Belt
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
183
2007-2006 synt. -53 kg Quarter-final
Collar Choke
Jesse Tuovinen Takado
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
184
2007-2006 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Ronja Nurmesniemi Polar Jiu Jitsu Team
Pete Veijalainen Helsingin Itsepuolustuskoulu
185
2007-2006 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Arttu Rönkkö Takado
Paavo Venho Finnfighters Gym
186
2007-2006 synt. -53 kg Quarter-final
Americana
Sebastian Ukura CFO Grappling Team
Iida Suvanto MMA Imatra
187
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
Triangle
Rasmus Jalonen Vantaan Kamppailukeskus
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
188
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Samu Hyvönen Gracie Barra Kouvola
Tessa Salminen Finnfighters Gym
189
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Veles Lönnqvist GB Gym
190
2007-2006 synt. -47 kg Quarter-final
Triangle
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Ivetta Pihlak Orion's Belt
191
2007-2006 synt. -41 kg Bronze Fight
Points
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
192
2007-2006 synt. -41 kg Final
Armbar
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
193
2007-2006 synt. +53 kg 16th-final
Points
Tomas Haapalainen RNC Sport Club
Martin Koukka Polar Jiu Jitsu Team
194
2007-2006 synt. +53 kg 16th-final
Americana
Sina Kohzadi Finnfighters Gym
Henri Kantanen Helsingin Itsepuolustuskoulu
195
2007-2006 synt. +53 kg 16th-final
Points
Sebastian Praskovits Sambo Hokuto BJJ
Hamza Rauvala Barreto Helsinki
196
2007-2006 synt. +53 kg 16th-final
Armbar
Kaapo Kvick Heracles
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
197
2007-2006 synt. +53 kg 16th-final
Armbar
Kuutti Saarenpää Gracie Barra Kouvola
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
198
2007-2006 synt. +53 kg 16th-final
RNC
jonathan häkkinen Barreto Helsinki
Oliver Gustafsson Helsingin Itsepuolustuskoulu
199
2007-2006 synt. -47 kg Semi-final
Collar Choke
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Tessa Salminen Finnfighters Gym
200
2007-2006 synt. -47 kg Semi-final
Americana
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ivetta Pihlak Orion's Belt
201
2007-2006 synt. -53 kg Semi-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Pete Veijalainen Helsingin Itsepuolustuskoulu
202
2007-2006 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Paavo Venho Finnfighters Gym
Sebastian Ukura CFO Grappling Team
203
2005-2004 synt. -52 kg 16th-final
Americana
Leevi Holmström Heracles
Pavel Podkovin MMA Imatra
204
2005-2004 synt. -58 kg Quarter-final
Collar Choke
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Janette Nurminen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
205
2005-2004 synt. -58 kg Quarter-final
Armbar
Emil Jokinen Barreto Helsinki
Valtter Kahelin Ahjo Training Center
206
2005-2004 synt. -58 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Eetu Pulkki Gracie Barra Kouvola
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
207
2007-2006 synt. +53 kg Quarter-final
Walkover
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Martin Koukka Polar Jiu Jitsu Team
208
2007-2006 synt. +53 kg Quarter-final
Americana
Henri Kantanen Helsingin Itsepuolustuskoulu
Sebastian Praskovits Sambo Hokuto BJJ
209
2007-2006 synt. +53 kg Quarter-final
Choke
Artem Morkovkin Orion's Belt
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
210
2007-2006 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
jonathan häkkinen Barreto Helsinki
211
2007-2006 synt. -47 kg Bronze Fight
Points
Tessa Salminen Finnfighters Gym
Ivetta Pihlak Orion's Belt
212
2007-2006 synt. -47 kg Final
Collar Choke
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
213
2007-2006 synt. -53 kg Bronze Fight
Points
Pete Veijalainen Helsingin Itsepuolustuskoulu
Paavo Venho Finnfighters Gym
214
2007-2006 synt. -53 kg Final
Americana
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Sebastian Ukura CFO Grappling Team
215
2005-2004 synt. -52 kg Quarter-final
Armbar
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Pavel Podkovin MMA Imatra
216
2005-2004 synt. -52 kg Quarter-final
Collar Choke
Roni Tuovinen Takado
Emmi Luoma-Nirva Lahden Gentai
217
2005-2004 synt. -52 kg Quarter-final
Americana
Ossi Takala Lahden Gentai
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
218
2005-2004 synt. -52 kg Quarter-final
Points
Onni Lindqvist Lahden Gentai
Elmo Andsten Ahjo Training Center
219
2007-2006 synt. +53 kg Semi-final
Americana
Martin Koukka Polar Jiu Jitsu Team
Henri Kantanen Helsingin Itsepuolustuskoulu
220
2007-2006 synt. +53 kg Semi-final
Americana
Artem Morkovkin Orion's Belt
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
221
2005-2004 synt. -58 kg Semi-final
Armbar
Silja Piironen MMA Imatra
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
222
2005-2004 synt. -58 kg Semi-final
Points
Emil Jokinen Barreto Helsinki
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
223
2005-2004 synt. -64 kg 16th-final
Points
Joona Salonen Heracles
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
224
2005-2004 synt. -64 kg 16th-final
Americana
Noah Ekholm Finnfighters Gym
Maksim Filippov Orion's Belt
225
2005-2004 synt. -70 kg Semi-final
Armbar
Henri Jõesoo Gracie Barra Kouvola
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
226
2005-2004 synt. -70 kg Semi-final
DQ
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Onni Jokinen Barreto Helsinki
227
2005-2004 synt. -52 kg Semi-final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Roni Tuovinen Takado
228
2005-2004 synt. -52 kg Semi-final
Americana
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Onni Lindqvist Lahden Gentai
229
2005-2004 synt. 70+ kg Semi-final
Bow and Arrow
Matti Aurala MMA Imatra
Maiju Aurala MMA Imatra
230
2007-2006 synt. +53 kg Bronze Fight
Choke
Martin Koukka Polar Jiu Jitsu Team
Artem Morkovkin Orion's Belt
231
2007-2006 synt. +53 kg Final
Points
Henri Kantanen Helsingin Itsepuolustuskoulu
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
232
2005-2004 synt. -58 kg Bronze Fight
Triangle
Silja Piironen MMA Imatra
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
233
2005-2004 synt. -58 kg Final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Emil Jokinen Barreto Helsinki
234
2005-2004 synt. -64 kg Quarter-final
Triangle
Eemeli Malmi Finnfighters Gym
Joona Salonen Heracles
235
2005-2004 synt. -64 kg Quarter-final
Armbar
Otto Pulkki Gracie Barra Kouvola
Matias Behm Barreto Jiu-Jitsu Lahti
236
2005-2004 synt. -64 kg Quarter-final
Americana
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Noah Ekholm Finnfighters Gym
237
2005-2004 synt. -64 kg Quarter-final
Armbar
Pette Uski Barreto Helsinki
Rico Arkko Finnfighters Gym
238
2005-2004 synt. -52 kg Bronze Fight
Collar Choke
Roni Tuovinen Takado
Onni Lindqvist Lahden Gentai
239
2005-2004 synt. -52 kg Final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
240
2005-2004 synt. -70 kg Bronze Fight
Walkover
Henri Jõesoo Gracie Barra Kouvola
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
241
2005-2004 synt. -70 kg Final
Americana
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Onni Jokinen Barreto Helsinki
242
2005-2004 synt. 70+ kg Semi-final
Armbar
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
Maiju Aurala MMA Imatra
243
2003-2002 synt. -58 kg Semi-final
Armbar
Dani Lindholm Turun Ju-jutsuseura
German Petenberg Barreto Helsinki
244
2003-2002 synt. -70 kg Final
Choke
Eemeli Leppälä Polar Jiu Jitsu Team
Eetu Miettinen Heracles
245
2003-2002 synt. -76 kg Semi-final
Choke
Roope Niemi Polar Jiu Jitsu Team
Atte Paukku Finnfighters Gym
246
2005-2004 synt. -64 kg Semi-final
Armbar
Joona Salonen Heracles
Matias Behm Barreto Jiu-Jitsu Lahti
247
2005-2004 synt. -64 kg Semi-final
Armbar
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Pette Uski Barreto Helsinki
248
2005-2004 synt. 70+ kg Final
RNC
Matti Aurala MMA Imatra
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
249
2003-2002 synt. -58 kg Semi-final
Walkover
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
Dani Lindholm Turun Ju-jutsuseura
250
2003-2002 synt. -76 kg Semi-final
Points
Arseni Aznjuk Sambo Hokuto BJJ
Atte Paukku Finnfighters Gym
251
2005-2004 synt. -64 kg Bronze Fight
Triangle
Joona Salonen Heracles
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
252
2005-2004 synt. -64 kg Final
Armbar
Matias Behm Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Pette Uski Barreto Helsinki
253
2003-2002 synt. -58 kg Final
Points
German Petenberg Barreto Helsinki
Dani Lindholm Turun Ju-jutsuseura
254
2003-2002 synt. -76 kg Final
Armbar
Roope Niemi Polar Jiu Jitsu Team
Arseni Aznjuk Sambo Hokuto BJJ