1
Men Valkovyöt -67,5kg Semi-final
Points
Justus Vesala MMA Imatra
Rostislav Chadromtsev MMA Kotka
2
Men Valkovyöt -73,5kg Semi-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Omar Tugarev MMA Lappeenranta
3
Men Valkovyöt -73,5kg Semi-final
Guillotine
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Makwan Azir MMA Imatra
4
Men Valkovyöt -79,5kg Quarter-final
Walkover
Roope Kärkkäinen MMA Lappeenranta
Sauli Uusitalo MMA Kotka
5
Men Valkovyöt -79,5kg Quarter-final
Points
Mikko Vartiainen Kachi-Kan ry
Eemeli Pohjola Skeletor Wrestling
6
Men Valkovyöt -85,5kg Quarter-final
Walkover
Juuso Hämäläinen MMA Kotka
Hannes Ollas Polar Jiu Jitsu Team
7
Men Valkovyöt -85,5kg Quarter-final
Points
Kaupo Kalle Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Pyry Kiviluoma Oulun Kamppailuklubi
8
Men Valkovyöt -91,5kg Quarter-final
Points
Mikko Matikainen Kachi-Kan ry
Olli Metsola MMA Kotka
9
Women Valkovyöt -61,5kg Semi-final
Points
Johanna Sillanpää Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Suvi Kärmeniemi MMA Joensuu
10
Women Valkovyöt +66,5kg Final
Guillotine
Anniina Ervasti Gracie Barra Lappeenranta
Hanna Stoerkel MMA Kotka
11
Men Valkovyöt -67,5kg Semi-final
Judges Decision
Atte Sinkkonen MMA Joensuu
Rostislav Chadromtsev MMA Kotka
12
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Americana
Olli Huvinen MMA Kotka
Matti Aurala MMA Imatra
13
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Sauli Uusitalo MMA Kotka
Tommi Ryynänen MMA Joensuu
14
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Points
Kaupo Kalle Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Roope Kärkkäinen MMA Lappeenranta
15
Men Valkovyöt -73,5kg Bronze Fight
Points
Omar Tugarev MMA Lappeenranta
Makwan Azir MMA Imatra
16
Men Valkovyöt -73,5kg Final
Choke
Juho Suvanto MMA Imatra
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
17
Men Valkovyöt -79,5kg Semi-final
Points
Sulo Niemi Kachi-Kan ry
Roope Kärkkäinen MMA Lappeenranta
18
Men Valkovyöt -79,5kg Semi-final
Walkover
Kim Rautiainen Fight For Fun
Mikko Vartiainen Kachi-Kan ry
19
Men Valkovyöt -85,5kg Semi-final
Walkover
Sauli Suhonen MMA Kotka
Hannes Ollas Polar Jiu Jitsu Team
20
Men Valkovyöt -85,5kg Semi-final
Triangle
Olli Huvinen MMA Kotka
Kaupo Kalle Barreto Jiu-Jitsu Lahti
21
Men Valkovyöt -67,5kg Final
Judges Decision
Justus Vesala MMA Imatra
Atte Sinkkonen MMA Joensuu
22
Men Valkovyöt -91,5kg Semi-final
Points
Romeo Thanveera MMA Imatra
Olli Metsola MMA Kotka
23
Men Valkovyöt -91,5kg Semi-final
RNC
Tommi Ryynänen MMA Joensuu
Niki Vesanto MMA Imatra
24
Women Valkovyöt -61,5kg Semi-final
Points
Saima Könönen MMA lappeenranta
Suvi Kärmeniemi MMA Joensuu
25
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Kim Rautiainen Fight For Fun
Olli Huvinen MMA Kotka
26
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Guillotine
Olli Metsola MMA Kotka
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
27
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Points
Romeo Thanveera MMA Imatra
Tommi Ryynänen MMA Joensuu
28
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Sauli Suhonen MMA Kotka
Roope Kärkkäinen MMA Lappeenranta
29
Men Valkovyöt -79,5kg Bronze Fight
Walkover
Roope Kärkkäinen MMA Lappeenranta
Kim Rautiainen Fight For Fun
30
Men Valkovyöt -79,5kg Final
Points
Sulo Niemi Kachi-Kan ry
Mikko Vartiainen Kachi-Kan ry
31
Men Valkovyöt -85,5kg Bronze Fight
Walkover
Sauli Suhonen MMA Kotka
Kaupo Kalle Barreto Jiu-Jitsu Lahti
32
Men Valkovyöt -85,5kg Final
Points
Hannes Ollas Polar Jiu Jitsu Team
Olli Huvinen MMA Kotka
33
Men Valkovyöt -91,5kg Bronze Fight
RNC
Olli Metsola MMA Kotka
Niki Vesanto MMA Imatra
34
Men Valkovyöt -91,5kg Final
Armbar
Romeo Thanveera MMA Imatra
Tommi Ryynänen MMA Joensuu
35
Women Valkovyöt -61,5kg Final
Points
Johanna Sillanpää Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Suvi Kärmeniemi MMA Joensuu
36
Men Värivyöt -61,5kg Final
Points
Miika Hakalahti MMA Kotka
Valtteri Kivistö MMA Imatra
37
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Choke
Olli Huvinen MMA Kotka
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
38
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Points
Romeo Thanveera MMA Imatra
Roope Kärkkäinen MMA Lappeenranta
39
Men Värivyöt -67,5kg Quarter-final
Walkover
Stefan Kok Skeletor Wrestling
Vitaly Anagorsky Fight Fabrika
40
Men Värivyöt -73,5kg Semi-final
Guillotine
Jimi Miettinen MMA Joensuu
Jesse Mutikainen MMA Imatra
41
Men Värivyöt -73,5kg Semi-final
Points
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
Waltteri Myötyri Skeletor Wrestling
42
Men Värivyöt -79,5kg Semi-final
Choke
Tomi Aalto MMA Kotka
Jari Illikainen MMA Imatra
43
Men Värivyöt +85,5kg Semi-final
Points
Tuomas Simola Lahden Gentai
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
44
Women Värivyöt -61,5kg Final
Points
Inka Räty Gracie Barra Lappeenranta
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat
45
Women Värivyöt +61,5kg Semi-final
RNC
Maaria Haltsonen MMA Imatra
Tiina Elomaa MMA Imatra
46
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
Jari Illikainen MMA Imatra
47
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Vitaly Anagorsky Fight Fabrika
Tuomas Simola Lahden Gentai
48
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Choke
Waltteri Myötyri Skeletor Wrestling
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
49
Men Valkovyöt Open weight Bronze Fight
Points
Olli Huvinen MMA Kotka
Roope Kärkkäinen MMA Lappeenranta
50
Men Valkovyöt Open weight Final
Points
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Romeo Thanveera MMA Imatra
51
Men Värivyöt -67,5kg Semi-final
Guillotine
Miro Honkanen MMA Imatra
Stefan Kok Skeletor Wrestling
52
Men Värivyöt -67,5kg Semi-final
Points
Lasse Koivistoinen MMA Imatra
Veeti Maksimainen MMA Imatra
53
Men Värivyöt -73,5kg Bronze Fight
Armbar
Jesse Mutikainen MMA Imatra
Waltteri Myötyri Skeletor Wrestling
54
Men Värivyöt -73,5kg Final
Points
Jimi Miettinen MMA Joensuu
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
55
Men Värivyöt -79,5kg Semi-final
Guillotine
Vitalii Sergeev Strela Team
Tomi Aalto MMA Kotka
56
Men Värivyöt +85,5kg Semi-final
Points
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
Tuomas Simola Lahden Gentai
57
Women Värivyöt +61,5kg Semi-final
Triangle
Asta Korolainen Kuopion Gladiator Factory
Tiina Elomaa MMA Imatra
58
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Points
Stefan Kok Skeletor Wrestling
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
59
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Ankle Lock
Miika Hakalahti MMA Kotka
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
60
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Points
Tomi Aalto MMA Kotka
Tuomas Simola Lahden Gentai
61
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Points
Vitalii Sergeev Strela Team
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
62
Men Värivyöt -67,5kg Bronze Fight
Kimura
Stefan Kok Skeletor Wrestling
Lasse Koivistoinen MMA Imatra
63
Men Värivyöt -67,5kg Final
RNC
Miro Honkanen MMA Imatra
Veeti Maksimainen MMA Imatra
64
Women Open Class Avoin Quarter-final
Points
Inka Räty Gracie Barra Lappeenranta
Asta Korolainen Kuopion Gladiator Factory
65
Women Open Class Avoin Quarter-final
Points
Tiina Elomaa MMA Imatra
Hanna Stoerkel MMA Kotka
66
Men Värivyöt -79,5kg Final
Points
Jari Illikainen MMA Imatra
Vitalii Sergeev Strela Team
67
Men Värivyöt +85,5kg Final
Points
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
Tuomas Simola Lahden Gentai
68
Women Värivyöt +61,5kg Final
Armbar
Maaria Haltsonen MMA Imatra
Tiina Elomaa MMA Imatra
69
Men Värivyöt Open weight Semi-final
RNC
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
70
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Kimura
Tuomas Simola Lahden Gentai
Vitalii Sergeev Strela Team
71
Women Open Class Avoin Semi-final
Points
Maaria Haltsonen MMA Imatra
Inka Räty Gracie Barra Lappeenranta
72
Women Open Class Avoin Semi-final
Americana
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat
Tiina Elomaa MMA Imatra
73
Men Värivyöt Open weight Bronze Fight
Walkover
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
Vitalii Sergeev Strela Team
74
Men Värivyöt Open weight Final
Walkover
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
Tuomas Simola Lahden Gentai
75
Women Open Class Avoin Bronze Fight
Walkover
Maaria Haltsonen MMA Imatra
Tiina Elomaa MMA Imatra
76
Women Open Class Avoin Final
Points
Inka Räty Gracie Barra Lappeenranta
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat