1
Men Sinivöiset -61,5 16th-final
Armbar
Nuuti Keinänen Kuopion Gladiator Factory
Stefan Kok Skeletor Wrestling
2
Men Sinivöiset -61,5 16th-final
Points
Valtteri Kivistö MMA Imatra
Atte Alanne BJJ Vaasa
3
Men Sinivöiset -61,5 16th-final
Walkover
Samu Alén Heracles
Sakari Vanhanen Lahden Gentai
4
Men Sinivöiset -61,5 16th-final
Walkover
Tomi Kasper Ahjo Training Center
Akseli Ilkka MMA Team 300
5
Women Sinivöiset -56,5 Quarter-final
DQ
Hue Duong Turun Ju-jutsuseura
Gislene Ivanoff Takado
6
Women Sinivöiset -56,5 Quarter-final
Guillotine
Veera Nykänen GB Gym
Emmi Mehamedi Sisu Gym
7
Men Sinivöiset -67,5 32nd-final
Walkover
Lasse Koivistoinen MMA Imatra
Eetu Miettinen Heracles
8
Men Sinivöiset -67,5 32nd-final
RNC
Timi Heikkilä MMA Team 300
Veeti Maksimainen MMA Imatra
9
Men Sinivöiset -67,5 32nd-final
Triangle
Juho Ihalainen Heracles
Santeri Kangas Barreto Jiu-Jitsu Lahti
10
Men Purppuravöiset -67,5 Quarter-final
Points
Tomi Tonteri Vantaan Kamppailukeskus
Arttu Virtala Tampereen Jujutsukoulu
11
Men Purppuravöiset -67,5 Quarter-final
Walkover
Maximiliano Lozano Jyväskylän Fight Club
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
12
Men Ruskea- ja mustavöiset -67,5 Semi-final
Points
Severi Nenonen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Joni Laikko Brazilian Jiu-jitsu Academy
13
Men Ruskea- ja mustavöiset -67,5 Semi-final
Lock
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Marko Oikarainen MMA Rovaniemi
14
Men Sinivöiset -61,5 Quarter-final
Points
Valtteri Tuhkanen Pankration Gym
Stefan Kok Skeletor Wrestling
15
Men Sinivöiset -61,5 Quarter-final
Armbar
Tero Juntunen Lahden Gentai
Valtteri Kivistö MMA Imatra
16
Men Sinivöiset -61,5 Quarter-final
Walkover
Hannan Housmand Finnfighters Gym
Sakari Vanhanen Lahden Gentai
17
Men Sinivöiset -61,5 Quarter-final
Points
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
Akseli Ilkka MMA Team 300
18
Women Sinivöiset -56,5 Semi-final
Guillotine
Heidi Kuusisto Oulun Kamppailuklubi
Gislene Ivanoff Takado
19
Women Sinivöiset -56,5 Semi-final
Judges Decision
Heidi Haraholma MMA Team 300
Veera Nykänen GB Gym
20
Men Sinivöiset -67,5 16th-final
Guillotine
Oula Nuuttila Tampereen Jujutsukoulu
Eetu Miettinen Heracles
21
Men Sinivöiset -67,5 16th-final
Kimura
Hemmo Nyman Ahjo Training Center
Santtu Heikkinen Crest - Professional Fighting Center
22
Men Sinivöiset -67,5 16th-final
Points
Joonas Ahola Espoon Kehähait
Tanel Veskus Polar Jiu Jitsu Team
23
Men Sinivöiset -67,5 16th-final
RNC
Erkki Soini Kachi-Kan ry
Sabauun Khan MMA Vantaa
24
Men Sinivöiset -67,5 16th-final
Points
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
Timi Heikkilä MMA Team 300
25
Men Sinivöiset -67,5 16th-final
Guillotine
Matias Niva Ahjo Training Center
Roope Uski Polar Jiu Jitsu Team
26
Men Sinivöiset -67,5 16th-final
Armbar
Esa Vähäjylkkä Polar Jiu Jitsu Team
Santeri Kangas Barreto Jiu-Jitsu Lahti
27
Men Sinivöiset -67,5 16th-final
Walkover
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
Waltteri Myötyri Skeletor Wrestling
28
Men Purppuravöiset -67,5 Semi-final
RNC
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
Arttu Virtala Tampereen Jujutsukoulu
29
Men Purppuravöiset -67,5 Semi-final
RNC
Antti Kuusinen Lahden Gentai
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
30
Men Sinivöiset -61,5 Semi-final
Armbar
Valtteri Tuhkanen Pankration Gym
Tero Juntunen Lahden Gentai
31
Men Sinivöiset -61,5 Semi-final
Points
Sakari Vanhanen Lahden Gentai
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
32
Women Sinivöiset -56,5 Final
Points
Heidi Kuusisto Oulun Kamppailuklubi
Heidi Haraholma MMA Team 300
33
Men Ruskea- ja mustavöiset -67,5 Final
Points
Severi Nenonen Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
34
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi -61,5 Quarter-final
Omoplata
Outi Karhuvaara Finnfighters Gym
Anna Jylhä Tampereen Jujutsukoulu
35
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi -61,5 Quarter-final
Points
Taru Laitinen MMA Team 300
Emilia Lång MMA Rovaniemi
36
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Points
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Mikko Niemi MMA Kotka
37
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Points
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
Dennis Spennert Hilti Raasepori
38
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Points
Ilkka Koikkalainen Takado
Kasper Karvinen Polar Jiu Jitsu Team
39
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Points
Erik Smolokurov Combat Academy of Finland
Oskari Stenholm Nokian Kamppailu-Urheilijat
40
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Walkover
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Mici Saaristo Finnfighters Gym
41
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Guillotine
Joni Lipiäinen Loop Jiu-Jitsu
Jonne Ylisirniö Helsingin Paini-Miehet
42
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Points
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
Mikko Vuoriheimo RNC Sport Club
43
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Ankle Lock
Julius Pelkonen Sisu Gym
Juan Carlo Antonio Kanahashi Vantaan Kamppailukeskus
44
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Walkover
Josef Gullmets Crest - Professional Fighting Center
Yakup Keränen MMA Rovaniemi
45
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Armbar
Ariel Cohen Nokian Kamppailu-Urheilijat
Janne Elonen-Kulmala Espoon Kehähait
46
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Injury
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Miro Wallgren Sisu Gym
47
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Points
Waltteri Sepponen Function X Jiu Jitsu
Henri Piirainen Skeletor Wrestling
48
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
walter karlsson Vantaan Kamppailukeskus
49
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Points
Mauri-Matti Lahti Tampereen Jujutsukoulu
Jukka Knuutinen MMA Team 300
50
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
Kimura
Christian Ahokas Finnfighters Gym
Otto Kärhä Loop Jiu-Jitsu
51
Men Sinivöiset -73,5 32nd-final
RNC
Misael Urbano Soriano Jyväskylän Fight Club
Tero Vyyryläinen Takado
52
Men Sinivöiset -61,5 Final
RNC
Tero Juntunen Lahden Gentai
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
53
Men Sinivöiset -67,5 Quarter-final
RNC
Oula Nuuttila Tampereen Jujutsukoulu
Santtu Heikkinen Crest - Professional Fighting Center
54
Men Sinivöiset -67,5 Quarter-final
Points
Joonas Ahola Espoon Kehähait
Erkki Soini Kachi-Kan ry
55
Men Sinivöiset -67,5 Quarter-final
Points
Timi Heikkilä MMA Team 300
Roope Uski Polar Jiu Jitsu Team
56
Men Sinivöiset -67,5 Quarter-final
Points
Esa Vähäjylkkä Polar Jiu Jitsu Team
Waltteri Myötyri Skeletor Wrestling
57
Men Purppuravöiset -67,5 Final
Points
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
Antti Kuusinen Lahden Gentai
58
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi -61,5 Semi-final
Points
Suvi Koikkalainen Takado
Outi Karhuvaara Finnfighters Gym
59
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi -61,5 Semi-final
Points
Laura Rättyä Crest - Professional Fighting Center
Taru Laitinen MMA Team 300
60
Men Sinivöiset -73,5 16th-final
Points
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
61
Men Sinivöiset -73,5 16th-final
Points
Ilkka Koikkalainen Takado
Oskari Stenholm Nokian Kamppailu-Urheilijat
62
Men Sinivöiset -73,5 16th-final
Injury
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Joni Lipiäinen Loop Jiu-Jitsu
63
Men Sinivöiset -73,5 16th-final
Armbar
Mikko Vuoriheimo RNC Sport Club
Julius Pelkonen Sisu Gym
64
Men Sinivöiset -73,5 16th-final
Armbar
Josef Gullmets Crest - Professional Fighting Center
Ariel Cohen Nokian Kamppailu-Urheilijat
65
Men Sinivöiset -73,5 16th-final
Points
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Waltteri Sepponen Function X Jiu Jitsu
66
Men Sinivöiset -73,5 16th-final
Ankle Lock
Konsta Koivisto GB Gym
Jukka Knuutinen MMA Team 300
67
Men Sinivöiset -73,5 16th-final
RNC
Christian Ahokas Finnfighters Gym
Misael Urbano Soriano Jyväskylän Fight Club
68
Men Sinivöiset -67,5 Semi-final
RNC
Oula Nuuttila Tampereen Jujutsukoulu
Joonas Ahola Espoon Kehähait
69
Men Sinivöiset -67,5 Semi-final
Choke
Timi Heikkilä MMA Team 300
Esa Vähäjylkkä Polar Jiu Jitsu Team
70
Men Purppuravöiset -73,5 16th-final
Guillotine
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
Marko Tani Gracie Barra Kouvola
71
Men Ruskea- ja mustavöiset -73,5 Quarter-final
Points
Toni Isomäki MMA Imatra
Jimi Miettinen MMA Joensuu
72
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi -61,5 Final
Points
Suvi Koikkalainen Takado
Laura Rättyä Crest - Professional Fighting Center
73
Women Sinivöiset -61,5 Quarter-final
Points
Nelli Suominen Turun Ju-jutsuseura
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
74
Women Sinivöiset -61,5 Quarter-final
Points
Sanna Temisevä Takado
Heidi Baas BJJ Vaasa
75
Women Sinivöiset -61,5 Quarter-final
Points
Jenny Myllykoski Heracles
Anette Österberg Loop Jiu-Jitsu
76
Men Sinivöiset -79,5 64th-final
Choke
Janne Hiltunen MMA Joensuu
Anton Stenroos Sisu Gym
77
Men Sinivöiset -73,5 Quarter-final
Points
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
Ilkka Koikkalainen Takado
78
Men Sinivöiset -73,5 Quarter-final
Points
Joni Lipiäinen Loop Jiu-Jitsu
Mikko Vuoriheimo RNC Sport Club
79
Men Sinivöiset -73,5 Quarter-final
Points
Ariel Cohen Nokian Kamppailu-Urheilijat
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
80
Men Sinivöiset -73,5 Quarter-final
Armbar
Konsta Koivisto GB Gym
Christian Ahokas Finnfighters Gym
81
Men Purppuravöiset -79,5 16th-final
Points
Lasse Rahkolin Sisu Gym
Eemil Ordell MMA Team 300
82
Men Purppuravöiset -79,5 16th-final
Walkover
Joona Posa MMA Vantaa
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
83
Men Purppuravöiset -79,5 16th-final
Points
Oskari Toikonniemi PP Jiujitsu Helsinki ry
Ville Vento Loop Jiu-Jitsu
84
Men Purppuravöiset -79,5 16th-final
Ankle Lock
Jonas Smeds Crest - Professional Fighting Center
Renne Kuusisto Oulun Kamppailuklubi
85
Men Purppuravöiset -79,5 16th-final
RNC
Niko Puhakka Jyväskylän Fight Club
Aku Peltola PP Jiujitsu Helsinki ry
86
Men Sinivöiset -67,5 Final
Armbar
Oula Nuuttila Tampereen Jujutsukoulu
Timi Heikkilä MMA Team 300
87
Men Purppuravöiset -73,5 Quarter-final
Points
Petri Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
Marko Tani Gracie Barra Kouvola
88
Men Purppuravöiset -73,5 Quarter-final
RNC
Mikko Särkkä Kombat Klubi Kouvola
Orash Schmid MMA Team 300
89
Men Purppuravöiset -73,5 Quarter-final
Points
Oskari Auvinen Helsingin Itsepuolustuskoulu
Simo-Sakari Sepponen MMA Team 300
90
Men Purppuravöiset -73,5 Quarter-final
Guillotine
Kristoffer Berglund Hilti Raasepori
Roope Tyynelä Helsingin Paini-Miehet
91
Men Ruskea- ja mustavöiset -73,5 Semi-final
Points
Aleksandr Keinänen Orion's Belt
Jimi Miettinen MMA Joensuu
92
Men Ruskea- ja mustavöiset -73,5 Semi-final
Choke
Tero Ahola Helsingin Itsepuolustuskoulu
Tommi Heikkinen Oulun Kamppailuklubi
93
Men Sinivöiset -73,5 Semi-final
Judges Decision
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
Mikko Vuoriheimo RNC Sport Club
94
Men Sinivöiset -73,5 Semi-final
Points
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Konsta Koivisto GB Gym
95
Women Sinivöiset -61,5 Semi-final
Choke
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
96
Women Sinivöiset -61,5 Semi-final
Points
Sanna Temisevä Takado
Anette Österberg Loop Jiu-Jitsu
97
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Points
Petri Aaltonen Polar Jiu Jitsu Team
Anton Stenroos Sisu Gym
98
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Guillotine
Ville Mertanen Skeletor Wrestling
Sami Minkkinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
99
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Points
Sean-Patrick Morga MMA Team 300
Tommi Kuitunen MMA Kotka
100
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Points
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
Erkki Suvila Polar Jiu Jitsu Team
101
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Walkover
Miika Lohtander Sport academy no.1
Emil Salonen Finnfighters Gym
102
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Points
Toni Täppinen Polar Jiu Jitsu Team
Joona Kotaluoto MMA Team 300
103
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Triangle
Aapo Hakala PP Jiujitsu Helsinki ry
Erik Lagerroos Hilti Raasepori
104
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Walkover
Pauli Hämäläinen Jyväskylän Fight Club
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
105
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Walkover
Mergim Syla Polar Jiu Jitsu Team
Mats Norrgård MMA Team 300
106
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Armbar
Otto Espo Barreto Helsinki
Joona Lohtander Oulun Kamppailuklubi
107
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Walkover
Thomas Tuomi Loop Jiu-Jitsu
Harri Mönkkönen Polar Jiu Jitsu Team
108
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Points
Juho Selin RNC Sport Club
Kalle Virtanen Turun Ju-jutsuseura
109
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Points
Otto Haapa-aho Heracles
Anssi Juopperi Nokian Kamppailu-Urheilijat
110
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Walkover
Juko-Ilmari Hakala PP Jiujitsu Helsinki ry
Jani Heinänen Polar Jiu Jitsu Team
111
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Points
Josi Kokkonen Polar Jiu Jitsu Team
Kasperi Elomaa Tampereen Jujutsukoulu
112
Men Sinivöiset -79,5 32nd-final
Points
Mikko viertokangas BJJ Vaasa
Tuure Kulju Finnfighters Gym
113
Men Sinivöiset -73,5 Final
RNC
Mikko Vuoriheimo RNC Sport Club
Konsta Koivisto GB Gym
114
Men Purppuravöiset -73,5 Semi-final
Points
Petri Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
Orash Schmid MMA Team 300
115
Men Purppuravöiset -73,5 Semi-final
Points
Oskari Auvinen Helsingin Itsepuolustuskoulu
Roope Tyynelä Helsingin Paini-Miehet
116
Men Ruskea- ja mustavöiset -73,5 Final
Armbar
Jimi Miettinen MMA Joensuu
Tommi Heikkinen Oulun Kamppailuklubi
117
Women Sinivöiset -61,5 Final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat
Anette Österberg Loop Jiu-Jitsu
118
Men Sinivöiset -79,5 16th-final
Triangle
Anton Stenroos Sisu Gym
Ville Mertanen Skeletor Wrestling
119
Men Sinivöiset -79,5 16th-final
Points
Sean-Patrick Morga MMA Team 300
Erkki Suvila Polar Jiu Jitsu Team
120
Men Sinivöiset -79,5 16th-final
Points
Miika Lohtander Sport academy no.1
Joona Kotaluoto MMA Team 300
121
Men Sinivöiset -79,5 16th-final
Points
Erik Lagerroos Hilti Raasepori
Olli Kapiainen BJJ Vaasa
122
Men Sinivöiset -79,5 16th-final
Armbar
Mergim Syla Polar Jiu Jitsu Team
Otto Espo Barreto Helsinki
123
Men Sinivöiset -79,5 16th-final
Points
Harri Mönkkönen Polar Jiu Jitsu Team
Juho Selin RNC Sport Club
124
Men Sinivöiset -79,5 16th-final
RNC
Anssi Juopperi Nokian Kamppailu-Urheilijat
Juko-Ilmari Hakala PP Jiujitsu Helsinki ry
125
Men Sinivöiset -79,5 16th-final
Points
Josi Kokkonen Polar Jiu Jitsu Team
Tuure Kulju Finnfighters Gym
126
Men Purppuravöiset -79,5 Quarter-final
Points
Tõll Simson Function X Jiu Jitsu
Lasse Rahkolin Sisu Gym
127
Men Purppuravöiset -79,5 Quarter-final
Triangle
Joona Posa MMA Vantaa
Oskari Toikonniemi PP Jiujitsu Helsinki ry
128
Men Purppuravöiset -79,5 Quarter-final
Points
Kristian Juoperi MMA Team 300
Renne Kuusisto Oulun Kamppailuklubi
129
Men Purppuravöiset -79,5 Quarter-final
Points
Lauri Rossinen MMA Joensuu
Niko Puhakka Jyväskylän Fight Club
130
Men Purppuravöiset -73,5 Final
Points
Orash Schmid MMA Team 300
Oskari Auvinen Helsingin Itsepuolustuskoulu
131
Men Ruskea- ja mustavöiset -79,5 Quarter-final
Kimura
Ilari Matinolli Oulun Kamppailuklubi
Joni Stenholm Crest - Professional Fighting Center
132
Men Ruskea- ja mustavöiset -79,5 Quarter-final
Judges Decision
Toni Toivanen Heracles
Aleksi Lohi Oulun Kamppailuklubi
133
Men Ruskea- ja mustavöiset -79,5 Quarter-final
Points
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
Petteri Vuorinen Helsingin Paini-Miehet
134
Men Sinivöiset -85,5 32nd-final
Points
Ville Tunttunen Tampereen Jujutsukoulu
Miika Puisto Takado
135
Men Sinivöiset -85,5 32nd-final
Points
Matias Virta Finnfighters Gym
Jan-Erik Malm BJJ Vaasa
136
Men Sinivöiset -85,5 32nd-final
Triangle
Aleksi Kylmälahti Lahden Gentai
Mika Kivinen Oulun Kamppailuklubi
137
Men Sinivöiset -85,5 32nd-final
RNC
Joni Kankaanranta Function X Jiu Jitsu
Lauri Voog Polar Jiu Jitsu Team
138
Men Sinivöiset -85,5 32nd-final
Choke
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Anders Wahlberg Finnfighters Gym
139
Men Sinivöiset -85,5 32nd-final
Points
Ruslan Karppinen Helsingin Itsepuolustuskoulu
jouko koskinen PP Jiujitsu Helsinki ry
140
Men Sinivöiset -85,5 32nd-final
Points
Ville Hyttinen MMA Vantaa
Rene Katajalaakso Jyväskylän Fight Club
141
Men Sinivöiset -85,5 32nd-final
Walkover
Sampsa Maukola Polar Jiu Jitsu Team
Paavo Kettunen MMA Team 300
142
Men Sinivöiset -85,5 32nd-final
Kimura
Pauli Selkee Tampereen Jujutsukoulu
Ville Koskela Barreto Jiu-Jitsu Lahti
143
Men Sinivöiset -79,5 Quarter-final
Points
Ville Mertanen Skeletor Wrestling
Sean-Patrick Morga MMA Team 300
144
Men Sinivöiset -79,5 Quarter-final
Ankle Lock
Miika Lohtander Sport academy no.1
Erik Lagerroos Hilti Raasepori
145
Men Sinivöiset -79,5 Quarter-final
Guillotine
Mergim Syla Polar Jiu Jitsu Team
Juho Selin RNC Sport Club
146
Men Sinivöiset -79,5 Quarter-final
Points
Juko-Ilmari Hakala PP Jiujitsu Helsinki ry
Tuure Kulju Finnfighters Gym
147
Men Purppuravöiset -79,5 Semi-final
Points
Lasse Rahkolin Sisu Gym
Joona Posa MMA Vantaa
148
Men Purppuravöiset -79,5 Semi-final
Wrist Lock
Kristian Juoperi MMA Team 300
Lauri Rossinen MMA Joensuu
149
Men Ruskea- ja mustavöiset -79,5 Semi-final
RNC
Jaakko Vilander Hilti Raasepori
Ilari Matinolli Oulun Kamppailuklubi
150
Men Ruskea- ja mustavöiset -79,5 Semi-final
Points
Toni Toivanen Heracles
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
151
Men Sinivöiset -85,5 16th-final
RNC
Otto Saari MMA Team 300
Miika Puisto Takado
152
Men Sinivöiset -85,5 16th-final
Triangle
Matias Virta Finnfighters Gym
Aleksi Kylmälahti Lahden Gentai
153
Men Sinivöiset -85,5 16th-final
RNC
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Joni Kankaanranta Function X Jiu Jitsu
154
Men Sinivöiset -85,5 16th-final
Walkover
Lassi Waismaa Crest - Professional Fighting Center
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
155
Men Sinivöiset -85,5 16th-final
Points
Erkka Pehkonen Tampereen Jujutsukoulu
Ruslan Karppinen Helsingin Itsepuolustuskoulu
156
Men Sinivöiset -85,5 16th-final
Kimura
Petrus Haverinen MMA Rovaniemi
Rene Katajalaakso Jyväskylän Fight Club
157
Men Sinivöiset -85,5 16th-final
Points
Sakke Suomalainen Crest - Professional Fighting Center
Paavo Kettunen MMA Team 300
158
Men Sinivöiset -85,5 16th-final
RNC
Topias Rekola Finnfighters Gym
Ville Koskela Barreto Jiu-Jitsu Lahti
159
Men Sinivöiset -79,5 Semi-final
Points
Sean-Patrick Morga MMA Team 300
Miika Lohtander Sport academy no.1
160
Men Sinivöiset -79,5 Semi-final
Guillotine
Mergim Syla Polar Jiu Jitsu Team
Tuure Kulju Finnfighters Gym
161
Men Purppuravöiset -79,5 Final
Armbar
Lasse Rahkolin Sisu Gym
Lauri Rossinen MMA Joensuu
162
Men Purppuravöiset -85,5 16th-final
Ankle Lock
Petteri Kaarto Finnfighters Gym
Tuomas Hyvärinen MMA Team 300
163
Men Purppuravöiset -85,5 16th-final
Walkover
Jouni Leinonen Jyväskylän Fight Club
Juho Huittinen MMA Team 300
164
Men Purppuravöiset -85,5 16th-final
Choke
Jukka Kontturi Jyväskylän Fight Club
Markus Ruotanen MMA Rovaniemi
165
Men Purppuravöiset -85,5 16th-final
Points
mikael nyyssönen MMA Team 300
Jari Kantanen Kachi-Kan ry
166
Men Ruskea- ja mustavöiset -79,5 Final
RNC
Jaakko Vilander Hilti Raasepori
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
167
Men Ruskea- ja mustavöiset -85,5 Quarter-final
Points
Markku Mutanen Barreto Helsinki
Nils Tarvonen MMA Team 300
168
Men Ruskea- ja mustavöiset -85,5 Quarter-final
Points
Riku Leinonen BJJ Vaasa
Kalle Jokela Sisu Gym
169
Men Sinivöiset -85,5 Quarter-final
RNC
Otto Saari MMA Team 300
Aleksi Kylmälahti Lahden Gentai
170
Men Sinivöiset -85,5 Quarter-final
RNC
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Valtteri Leinonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
171
Men Sinivöiset -85,5 Quarter-final
Points
Erkka Pehkonen Tampereen Jujutsukoulu
Petrus Haverinen MMA Rovaniemi
172
Men Sinivöiset -85,5 Quarter-final
RNC
Sakke Suomalainen Crest - Professional Fighting Center
Topias Rekola Finnfighters Gym
173
Men Sinivöiset -79,5 Final
Points
Miika Lohtander Sport academy no.1
Mergim Syla Polar Jiu Jitsu Team
174
Women Sinivöiset -66,5 16th-final
Walkover
Jenni Kivioja Sisu Gym
Rita Soive Helsingin Paini-Miehet
175
Women Sinivöiset -66,5 16th-final
RNC
Chamia Chabbi Tampereen Jujutsukoulu
Janika Antinmaa MMA Team 300
176
Women Sinivöiset -66,5 16th-final
Points
Emilia Lukkari Barreto Jiu-Jitsu Lahti
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat
177
Men Purppuravöiset -85,5 Quarter-final
Ankle Lock
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
Petteri Kaarto Finnfighters Gym
178
Men Purppuravöiset -85,5 Quarter-final
Points
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
Juho Huittinen MMA Team 300
179
Men Purppuravöiset -85,5 Quarter-final
RNC
Toni Aaltonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Jukka Kontturi Jyväskylän Fight Club
180
Men Purppuravöiset -85,5 Quarter-final
Points
Tuomas Niiranen Jyväskylän Fight Club
mikael nyyssönen MMA Team 300
181
Men Ruskea- ja mustavöiset -85,5 Semi-final
Choke
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Nils Tarvonen MMA Team 300
182
Men Ruskea- ja mustavöiset -85,5 Semi-final
Points
Tuomas Simola Lahden Gentai
Riku Leinonen BJJ Vaasa
183
Men Sinivöiset -91,5 16th-final
Choke
Roope Koskinen Finnfighters Gym
Johan Koskinen BJJ Vaasa
184
Men Sinivöiset -91,5 16th-final
Points
Mika Kallio Jyväskylän Fight Club
Sakari Salla Takado
185
Men Sinivöiset -91,5 16th-final
Points
Miguel Gouveia MMA Vantaa
Joonas Leppänen Tampereen Jujutsukoulu
186
Men Sinivöiset -91,5 16th-final
Triangle
Jami Nyholm Gracie Barra Kouvola
Santeri Posa MMA Vantaa
187
Men Sinivöiset -91,5 16th-final
Points
Jerri Laurikka Tampereen Jujutsukoulu
Calle Jakobsén BJJ Vaasa
188
Men Sinivöiset -85,5 Semi-final
Walkover
Aleksi Kylmälahti Lahden Gentai
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
189
Men Sinivöiset -85,5 Semi-final
Points
Erkka Pehkonen Tampereen Jujutsukoulu
Topias Rekola Finnfighters Gym
190
Women Sinivöiset -66,5 Quarter-final
Kimura
Jonna Ilves Polar Jiu Jitsu Team
Jenni Kivioja Sisu Gym
191
Women Sinivöiset -66,5 Quarter-final
Points
Iiris Nyman Ahjo Training Center
Milla Haapala Finnfighters Gym
192
Women Sinivöiset -66,5 Quarter-final
Wrist Lock
Salla Simola Finnfighters Gym
Janika Antinmaa MMA Team 300
193
Women Sinivöiset -66,5 Quarter-final
RNC
Miia Piironen RNC Sport Club
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat
194
Men Purppuravöiset -85,5 Semi-final
Points
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
195
Men Purppuravöiset -85,5 Semi-final
RNC
Toni Aaltonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Tuomas Niiranen Jyväskylän Fight Club
196
Men Ruskea- ja mustavöiset -85,5 Final
Guillotine
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Tuomas Simola Lahden Gentai
197
Men Sinivöiset -91,5 Quarter-final
Armbar
Oskar Svels Oulun Kamppailuklubi
Roope Koskinen Finnfighters Gym
198
Men Sinivöiset -91,5 Quarter-final
Points
Mika Kallio Jyväskylän Fight Club
Joonas Leppänen Tampereen Jujutsukoulu
199
Men Sinivöiset -91,5 Quarter-final
Judges Decision
Juho Ronkainen Oulun Kamppailuklubi
Santeri Posa MMA Vantaa
200
Men Sinivöiset -91,5 Quarter-final
Walkover
Niklas Ojatalo Jyväskylän Fight Club
Jerri Laurikka Tampereen Jujutsukoulu
201
Men Purppuravöiset -91,5 Quarter-final
Points
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
202
Men Purppuravöiset -91,5 Quarter-final
Triangle
Mikko Harju Porin Kamppailu-urheilukeskus
Tuukka Repo Sisu Gym
203
Men Purppuravöiset -91,5 Quarter-final
Omoplata
Jaakko Honkasalo Finnfighters Gym
Viktor Wikström Hilti Raasepori
204
Men Purppuravöiset -91,5 Quarter-final
Ankle Lock
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
Marcus Takala BJJ Vaasa
205
Men Sinivöiset -85,5 Final
Points
Aleksi Kylmälahti Lahden Gentai
Topias Rekola Finnfighters Gym
206
Women Sinivöiset -66,5 Semi-final
Points
Jonna Ilves Polar Jiu Jitsu Team
Milla Haapala Finnfighters Gym
207
Women Sinivöiset -66,5 Semi-final
Armbar
Salla Simola Finnfighters Gym
Miia Piironen RNC Sport Club
208
Men Purppuravöiset -85,5 Final
Kimura
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
Tuomas Niiranen Jyväskylän Fight Club
209
Men Ruskea- ja mustavöiset -91,5 Quarter-final
Choke
Andreas Nordin BJJ Vaasa
Henri Lintula Sisu Gym
210
Women Sinivöiset 66,5+ Quarter-final
Points
Johanna Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
Heli Niemi Barreto Jiu-Jitsu Lahti
211
Women Sinivöiset 66,5+ Quarter-final
Points
Marika Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Pia Kaipainen Kombat Klubi Kouvola
212
Men Sinivöiset -91,5 Semi-final
Points
Oskar Svels Oulun Kamppailuklubi
Joonas Leppänen Tampereen Jujutsukoulu
213
Men Sinivöiset -91,5 Semi-final
Triangle
Santeri Posa MMA Vantaa
Jerri Laurikka Tampereen Jujutsukoulu
214
Men Sinivöiset -97,5 16th-final
Walkover
Evgeni Rozov Orion's Belt
Kirill Andreev Finnfighters Gym
215
Men Purppuravöiset -97,5 Semi-final
Triangle
Janne Toivanen Sisu Gym
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
216
Men Purppuravöiset -97,5 Semi-final
Walkover
Janne Kotiranta MMA Vantaa
Antti Kinnunen Crest - Professional Fighting Center
217
Men Purppuravöiset -91,5 Semi-final
Points
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
Tuukka Repo Sisu Gym
218
Men Purppuravöiset -91,5 Semi-final
Points
Jaakko Honkasalo Finnfighters Gym
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
219
Men Sinivöiset 97,5+ 16th-final
Points
Sami Heikkilä Rajamäen Kamppailukeskus
Vesa Pulju Porin Kamppailu-urheilukeskus
220
Men Sinivöiset 97,5+ 16th-final
Kimura
Akseli Kaasalainen MMA Vantaa
Harri Hietaranta Tampereen Jujutsukoulu
221
Women Sinivöiset -66,5 Final
Points
Milla Haapala Finnfighters Gym
Salla Simola Finnfighters Gym
222
Men Ruskea- ja mustavöiset -91,5 Semi-final
Points
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Henri Lintula Sisu Gym
223
Men Ruskea- ja mustavöiset -91,5 Semi-final
RNC
Miika Suvanto Finnfighters Gym
Hannu Soveri Polar Jiu Jitsu Team
224
Women Sinivöiset 66,5+ Semi-final
RNC
Sanna Kattelus MMA Team 300
Heli Niemi Barreto Jiu-Jitsu Lahti
225
Women Sinivöiset 66,5+ Semi-final
Points
Venla Nivala Crest - Professional Fighting Center
Marika Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
226
Men Sinivöiset -91,5 Final
Points
Oskar Svels Oulun Kamppailuklubi
Santeri Posa MMA Vantaa
227
Men Sinivöiset -97,5 Quarter-final
Judges Decision
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Kirill Andreev Finnfighters Gym
228
Men Sinivöiset -97,5 Quarter-final
Walkover
eero kosamo Kuopion Gladiator Factory
Joona Heino Jyväskylän Fight Club
229
Men Sinivöiset -97,5 Quarter-final
Points
Riku Nurro Finnfighters Gym
Mikko Räkköläinen Tampereen Jujutsukoulu
230
Men Sinivöiset -97,5 Quarter-final
Points
Sami Lindman MMA Kotka
Tommi Köngäs Oulun Kamppailuklubi
231
Men Purppuravöiset -91,5 Final
Points
Tuukka Repo Sisu Gym
Jaakko Honkasalo Finnfighters Gym
232
Men Purppuravöiset -97,5 Final
Points
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
Janne Kotiranta MMA Vantaa
233
Men Sinivöiset 97,5+ Quarter-final
Armbar
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
Sami Heikkilä Rajamäen Kamppailukeskus
234
Men Sinivöiset 97,5+ Quarter-final
RNC
Olli Koho Ahjo Training Center
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
235
Men Sinivöiset 97,5+ Quarter-final
Judges Decision
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Akseli Kaasalainen MMA Vantaa
236
Men Sinivöiset 97,5+ Quarter-final
Walkover
Miika Laiho Forssan Kamppailijat
Heikki Hesso Ahjo Training Center
237
Men Ruskea- ja mustavöiset -91,5 Final
Points
Henri Lintula Sisu Gym
Miika Suvanto Finnfighters Gym
238
Women Sinivöiset 66,5+ Final
Americana
Sanna Kattelus MMA Team 300
Venla Nivala Crest - Professional Fighting Center
239
Men Purppuravöiset 97,5+ Quarter-final
Walkover
Pauli Takanen Vieskan Voima
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
240
Men Purppuravöiset 97,5+ Quarter-final
Judges Decision
Teemu Toropainen Function X Jiu Jitsu
Antti Elo Heracles
241
Men Ruskea- ja mustavöiset 91,5+ Semi-final
Points
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Tomi Jaakkola Ahjo Training Center
242
Men Ruskea- ja mustavöiset 91,5+ Semi-final
Points
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
Pekka Hakamäki Loop Jiu-Jitsu
243
Men Sinivöiset -97,5 Semi-final
Lock
Kirill Andreev Finnfighters Gym
Joona Heino Jyväskylän Fight Club
244
Men Sinivöiset -97,5 Semi-final
Injury
Riku Nurro Finnfighters Gym
Sami Lindman MMA Kotka
245
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi 61,5+ 16th-final
Lock
Tiina Elomaa MMA Imatra
Hanna Heikkilä Function X Jiu Jitsu
246
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi 61,5+ 16th-final
Points
Marika Vainola Crest - Professional Fighting Center
Charlotte Pettersson-Fernholm Porin Kamppailu-urheilukeskus
247
Men Sinivöiset 97,5+ Semi-final
Points
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
248
Men Sinivöiset 97,5+ Semi-final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Miika Laiho Forssan Kamppailijat
249
Men Purppuravöiset 97,5+ Semi-final
Points
Markus Vilkka MMA Team 300
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
250
Men Purppuravöiset 97,5+ Semi-final
Points
Hermann Mäki Takado
Teemu Toropainen Function X Jiu Jitsu
251
Men Ruskea- ja mustavöiset 91,5+ Final
Points
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
252
Men Sinivöiset -97,5 Final
Points
Joona Heino Jyväskylän Fight Club
Sami Lindman MMA Kotka
253
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi 61,5+ Quarter-final
Points
Emma Reunanen Loop Jiu-Jitsu
Hanna Heikkilä Function X Jiu Jitsu
254
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi 61,5+ Quarter-final
Points
Satu Jokela Finnfighters Gym
Maaria Haltsonen MMA Imatra
255
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi 61,5+ Quarter-final
Points
Maiju Suotama MMA Imatra
Marika Vainola Crest - Professional Fighting Center
256
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi 61,5+ Quarter-final
Points
Iina Kolvanki Oulun Kamppailuklubi
Laura Virtanen Turun Ju-jutsuseura
257
Men Sinivöiset 97,5+ Final
Points
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
Mikko Pouru Finnfighters Gym
258
Men Purppuravöiset 97,5+ Final
Points
Markus Vilkka MMA Team 300
Teemu Toropainen Function X Jiu Jitsu
259
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi 61,5+ Semi-final
Points
Emma Reunanen Loop Jiu-Jitsu
Satu Jokela Finnfighters Gym
260
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi 61,5+ Semi-final
Points
Maiju Suotama MMA Imatra
Iina Kolvanki Oulun Kamppailuklubi
261
Women Purppura-, ruskea- ja mustavöi 61,5+ Final
Points
Emma Reunanen Loop Jiu-Jitsu
Maiju Suotama MMA Imatra