1
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Maxim Polujancevich Costa Estima
Joona Antikainen Kuopion Gladiator Factory
2
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Polina Koneva Costa Estima
Arseni Levshenko Oulun Kamppailuklubi
3
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Setti Kaarlela Oulun Kamppailuklubi
Jaroslav Kolotov Costa Estima
4
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Ilja Ivanov Costa Estima
Pyry Määttä Kajaanin Ju-Jutsuseura
5
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Alexey Maksimov Costa Estima
Daniil Vitkovskiy Costa Estima
6
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
Roman Gavrish Costa Estima
Leevi Turunen Kuopion Gladiator Factory
7
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
jeriko helanen Oulun Kamppailuklubi
Vlad Karpov Costa Estima
8
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Miika Lahti Oulun Kamppailuklubi
Joona Antikainen Kuopion Gladiator Factory
9
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Semen Galaktionov Costa Estima
Fighter from the fight number
10
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Points
Niko Koivisto Kokkolan Budo
Tino Korpela Kajaanin Ju-Jutsuseura
11
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Choke
Nuuti Keinänen Kuopion Gladiator Factory
Sami Özyavuz CFO Grappling Team
12
2010-2009 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Setti Kaarlela Oulun Kamppailuklubi
Pyry Määttä Kajaanin Ju-Jutsuseura
13
2010-2009 synt. -35 kg Final
Points
Jaroslav Kolotov Costa Estima
Ilja Ivanov Costa Estima
14
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Arsenii Kolotov Costa Estima
Alexey Maksimov Costa Estima
15
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Maxim Polujancevich Costa Estima
Miika Lahti Oulun Kamppailuklubi
16
2010-2009 synt. -30 kg Final
Points
Fighter from the fight number 2
Semen Galaktionov Costa Estima
17
2008-2007 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Leevi Turunen Kuopion Gladiator Factory
jeriko helanen Oulun Kamppailuklubi
18
2008-2007 synt. +45 kg Final
Points
Roman Gavrish Costa Estima
Vlad Karpov Costa Estima
19
Men Värivyöt -70 kg Bronze Fight
Armbar
Tino Korpela Kajaanin Ju-Jutsuseura
Nuuti Keinänen Kuopion Gladiator Factory
20
Men Värivyöt -70 kg Final
Points
Niko Koivisto Kokkolan Budo
Sami Özyavuz CFO Grappling Team
21
2010-2009 synt. 35+ kg Final
Points
Daniil Vitkovskiy Costa Estima
Arsenii Kolotov Costa Estima
22
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
Jere Hämäläinen Polar Jiu Jitsu Team
23
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Harri Mönkkönen Polar Jiu Jitsu Team
Janne Hiltunen MMA Joensuu
24
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
DQ
Ville Niskanen Kuopion Gladiator Factory
Jani Heinänen Polar Jiu Jitsu Team
25
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Choke
Pasi Jukka MMA Joensuu
Joona Lohtander Oulun Kamppailuklubi
26
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Points
Herkko Lokka Polar Jiu Jitsu Team
Jimi Miettinen MMA Joensuu
27
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Points
Yakup Keränen MMA Rovaniemi
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
28
Men Värivyöt -94.3 kg 16th-final
Points
Jarkko Hänninen Pieksämäki Fight Club
Timo Peuhkuri Kuopion Gladiator Factory
29
Men Värivyöt -94.3 kg 16th-final
Points
Antti Jokinen Vieskan Voima
Jarkko Korkiakoski Oulun Kamppailuklubi
30
Men Värivyöt 100.5+ kg Quarter-final
Walkover
Marko Rinne-Kanto MMA Rovaniemi
Veli-Pekka Kontio Kajaanin Ju-Jutsuseura
31
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Choke
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
Janne Hiltunen MMA Joensuu
32
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Ville Niskanen Kuopion Gladiator Factory
Pasi Jukka MMA Joensuu
33
Women Blue Belts 69+ kg Final
Points
Jenny Heikkinen Kajaanin Ju-Jutsuseura
Laura Veikkola CFO Grappling Team
34
Men Värivyöt -76 kg Bronze Fight
Armbar
Herkko Lokka Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
35
Men Värivyöt -76 kg Final
Collar Choke
Jimi Miettinen MMA Joensuu
Yakup Keränen MMA Rovaniemi
36
Men Värivyöt -94.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Juho Ronkainen Oulun Kamppailuklubi
Jarkko Hänninen Pieksämäki Fight Club
37
Men Värivyöt -94.3 kg Quarter-final
Ankle Lock
Marcus Takala BJJ Vaasa
Markus Ruotanen MMA Rovaniemi
38
Men Värivyöt -94.3 kg Quarter-final
Armbar
Petrus Haverinen MMA Rovaniemi
Antti Jokinen Vieskan Voima
39
Men Värivyöt -94.3 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Jussi Turunen Kuopion Gladiator Factory
Jusa Nyman Kajaanin Ju-Jutsuseura
40
Men Värivyöt -82.3 kg Bronze Fight
Collar Choke
Janne Hiltunen MMA Joensuu
Pasi Jukka MMA Joensuu
41
Men Värivyöt -82.3 kg Final
Collar Choke
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
Ville Niskanen Kuopion Gladiator Factory
42
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Armbar
Tapani Neuvonen Takado
Veli-Pekka Kontio Kajaanin Ju-Jutsuseura
43
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Points
Tuomo Hyttinen Oulun Kamppailuklubi
Juho Ojala Kuopion Gladiator Factory
44
Men White Belts 100.5+ kg Quarter-final
Kimura
Jarkko Määttä Kajaanin Ju-Jutsuseura
Olli Pirinen MMA Joensuu
45
Men White Belts 100.5+ kg Quarter-final
Points
Tommi Ryynänen MMA Joensuu
Tuomas Peltoniemi Kajaanin Ju-Jutsuseura
46
Men White Belts 100.5+ kg Quarter-final
Points
Henri Reponen Kuopion Gladiator Factory
Lauri Nuorala Vieskan Voima
47
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Collar Choke
Juho Ronkainen Oulun Kamppailuklubi
Marcus Takala BJJ Vaasa
48
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Kimura
Petrus Haverinen MMA Rovaniemi
Jussi Turunen Kuopion Gladiator Factory
49
Men White Belts -64 kg Semi-final
Armbar
Miika-Erik Tikkanen MMA Rovaniemi
Janne Puhakka MMA Joensuu
50
Men Värivyöt 100.5+ kg Bronze Fight
Points
Veli-Pekka Kontio Kajaanin Ju-Jutsuseura
Tuomo Hyttinen Oulun Kamppailuklubi
51
Men Värivyöt 100.5+ kg Final
Points
Tapani Neuvonen Takado
Juho Ojala Kuopion Gladiator Factory
52
Men White Belts 100.5+ kg Semi-final
Points
Lauri Martti Lohjan Kamppailukeskus
Olli Pirinen MMA Joensuu
53
Men White Belts 100.5+ kg Semi-final
Kimura
Tommi Ryynänen MMA Joensuu
Henri Reponen Kuopion Gladiator Factory
54
Men White Belts -70 kg Semi-final
Points
Mika Räsänen Sports Academy No. 1
Atte Sinkkonen MMA Joensuu
55
Men Värivyöt -94.3 kg Bronze Fight
Points
Marcus Takala BJJ Vaasa
Jussi Turunen Kuopion Gladiator Factory
56
Men Värivyöt -94.3 kg Final
Kimura
Juho Ronkainen Oulun Kamppailuklubi
Petrus Haverinen MMA Rovaniemi
57
Men White Belts -64 kg Semi-final
Walkover
Nuutti Lind MMA Rovaniemi
Miika-Erik Tikkanen MMA Rovaniemi
58
Women White Belts -64 kg Semi-final
Points
Pia Pesonen CFO Grappling Team
Viktoria Koneva Costa Estima
59
Women White Belts -64 kg Semi-final
Lock
Henna Kämäräinen MMA Rovaniemi
Karoliina Niiranen Vieskan Voima
60
Men White Belts 100.5+ kg Bronze Fight
Armbar
Lauri Martti Lohjan Kamppailukeskus
Tommi Ryynänen MMA Joensuu
61
Men White Belts 100.5+ kg Final
Americana
Olli Pirinen MMA Joensuu
Henri Reponen Kuopion Gladiator Factory
62
Men White Belts -70 kg Semi-final
Points
Shamir Ullah Pieksämäki Fight Club
Atte Sinkkonen MMA Joensuu
63
Women White Belts -58.5 kg Semi-final
Points
Pirita Meronen MMA Joensuu
Laura Fält CFO Grappling Team
64
Men White Belts -64 kg Final
Armbar
Janne Puhakka MMA Joensuu
Nuutti Lind MMA Rovaniemi
65
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Collar Choke
Jarno Laine CFO Grappling Team
Jesse Hirvonen MMA Joensuu
66
Women White Belts -64 kg Bronze Fight
Armbar
Viktoria Koneva Costa Estima
Henna Kämäräinen MMA Rovaniemi
67
Women White Belts -64 kg Final
Points
Pia Pesonen CFO Grappling Team
Karoliina Niiranen Vieskan Voima
68
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Points
Tommi Raatikainen MMA Joensuu
Jukka Vuento MMA Rovaniemi
69
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Ankle Lock
Samu Viirret Oulun Kamppailuklubi
Daniil Detsiuk Kajaanin Ju-Jutsuseura
70
Men White Belts -70 kg Final
Points
Mika Räsänen Sports Academy No. 1
Atte Sinkkonen MMA Joensuu
71
Women White Belts -58.5 kg Semi-final
Points
Suvi Kärmeniemi MMA Joensuu
Laura Fält CFO Grappling Team
72
Men White Belts -76 kg Semi-final
Points
Mikko Saariniemi Oulun Kamppailuklubi
Jesse Hirvonen MMA Joensuu
73
Men White Belts -76 kg Semi-final
Armbar
Juho Turtinen Oulun Kamppailuklubi
Miska-Matias Saarinen MMA Rovaniemi
74
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Points
Joonas Rantanen Oulun Kamppailuklubi
Alex Sbrodov Costa Estima
75
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Judges Decision
Karl Schultheis GB Gym
Tommi Raatikainen MMA Joensuu
76
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Points
Hannu Hannula Vieskan Voima
Daniil Detsiuk Kajaanin Ju-Jutsuseura
77
Women White Belts -58.5 kg Final
Judges Decision
Pirita Meronen MMA Joensuu
Suvi Kärmeniemi MMA Joensuu
78
Men White Belts -76 kg Bronze Fight
Points
Mikko Saariniemi Oulun Kamppailuklubi
Miska-Matias Saarinen MMA Rovaniemi
79
Men White Belts -76 kg Final
Points
Jesse Hirvonen MMA Joensuu
Juho Turtinen Oulun Kamppailuklubi
80
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Collar Choke
Riku Rautavaara Polar Jiu Jitsu Team
Alex Sbrodov Costa Estima
81
Men White Belts -82.3 kg Bronze Fight
Points
Karl Schultheis GB Gym
Daniil Detsiuk Kajaanin Ju-Jutsuseura
82
Men White Belts -82.3 kg Final
Points
Tommi Raatikainen MMA Joensuu
Hannu Hannula Vieskan Voima
83
Men White Belts -88.3 kg Final
Points
Joonas Rantanen Oulun Kamppailuklubi
Alex Sbrodov Costa Estima